Zařiďte v domě plnohodnotnou kancelář

Máte dvougenerační dům a jedna jeho část je nevyužívaná? Tak v ní zařiďte kancelář a pronajímejte ji, nebo ji využijte k vlastnímu podnikání. V dnešní době není problém pracovat v jednom místě a sídlo společnosti a kanceláře mít na úplně jiné adrese, říká se tomu virtuální kancelář. Chytré řešení je to v případě, že potřebujete mít z nejrůznějších důvodů kancelář například v hlavním městě, ale v Praze fyzicky pracovat nechcete.

Dokonce si můžete virtuální kancelář zřídit i na Slovensku a adresu tam mít na žádané adrese v Osadní ulici v Bratislavě III.

Kancelář v rodinném domě by se neměla lišit od těch v kancelářských budovách. Snad jen příjemnější a rodinnější atmosférou. Co by v ní tedy mělo být?

Určitě by neměla postrádat dostatek stolů a pohodlných kancelářských židlí. Samozřejmostí je alespoň základní vybavení skýtající lampičky a tiskárnu. Bez tisku se dnes totiž neobejde žádné zaměstnání, čím více toho bude toto multifunkční zařízení umět, tím více usnadní práci. Chybět by neměly ani úložné prostory, aby bylo kam uložit dokumenty a kancelářské potřeby. Aby bylo v kanceláři útulněji, postavte do prostoru několik květin a na zeď pověste alespoň nástěnný kalendář.

Nezapomeňte na kuchyňku. Nemusí být vybavená všemi spotřebiči, ale přeci jen je potřeba, aby si lidé měli kde uvařit kávu či čaj a také si v klidu sníst svačinu a oběd. Postačí rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a stůl s židlemi.

Pro návštěvy a schůzky je dobré mít zřízenou i zasedací místnost. V zasedací místnosti bude nejdůležitější prostorný stůl a k němu reprezentativní židle či křesla. Pokud si dáte na výběru záležet mohou právě křesla dodat místnosti atraktivní vzhled.

Protože se v této místnosti reprezentuje, měla by být útulná a působit čistě. Proto je dobré vymalovat ji decentní barvou a doplnit o pár květin. Z vybavení by neměl chybět flip chart a případně i projektor.

S takto vybavenou kanceláří určitě sklidíte úspěch.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>