Zvíře v bytě? Žádný problém.

bílý buldogV nájmu žije asi pětina všech českých obyvatel. Ti od ledna mají v pronajatém bytě mnohem více pravomocí, než tomu bylo doposud. Asi nejvítanější novinka milovníků čtyřnohých přátel je ta, že od ledna vám chlupatého kamaráda v nájemním bytě nikdo zakazovat nesmí. Chov zvířete musí být přiměřený prostředí a podmínkám v domě. Proto myšlenku na krávu, slepice či tygra rovnou vypusťte z hlavy. Bez potíží si ale můžete pořídit kočku nebo psa. 

Pokud byla nájemní smlouva to jediné, co vám v jejich pořízení stálo v cestě, tak se rovnou podívejte na bazar se zvířaty zvierata.maxinzerat.sk a vyberte si nového člena domácnosti.

Vymezte jim prostor

I když si pořízení zvířátka moc přejete, nejprve zvažte, zda na něj budete mít dostatek času a místa. Každé zvíře potřebuje svůj prostor, kde bude mít pelíšek a zázemí jako misku s jídlem a vodou. Pokud je součástí pronájmu i zahrada, tím lépe se zvíře bude mít. Máte strach, že se poté, co je vypustíte z bytu někam zatoulají? Pak pozemek ohraničte neviditelným elektrickým ohradníkem. Elektronický neviditelný plot tvořený vysílacím generátorem, anténním drátem a obojkem, vám pomůže omezit rozběh vašeho zvířete, vytvořit mu zakázané zóny, aniž by pes přišel o svobodu pohybu. Plot se aktivuje samočinně při přiblížení psa k této zóně. Instalace je rychlá a lehká a poradí si s ní každý. Jaké jsou jeho další přednosti naleznete zde.

Když mazlíček řádí

Co dělat, když váš mazlíček v pronajatém bytě něco zničí? Pak nezbývá než si pořídit montérky a pustit se do oprav. Na ty větší zásahy si nejen z bezpečnostních důvodů raději přizvěte odborníky. Ono majiteli bytu by se moc nezamlouvalo, kdyby viděl svou podlahu fušérsky opravenou. Pokud jste ale šikovní a do oprav se dáte sami, pak dbejte na bezpečnostní zásady a vždy se mějte na pozoru. Nepodceňujte ani „maličkosti“, jakými jsou montérky, i ty si raději objednejte u specialistů. Jedině tak budou kvalitně zpracované a při práci vás budou chránit nejen před zašpiněním.

 

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Darina napsal:

    Ježiš, ten pes je božíííííí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>