Jak na modernizaci obývacího pokoje?

Moderní obývací pokojUž se vám nelíbí starý nábytek a dispoziční řešení obývacího pokoje a přemýšlíte, že se pustíte do jeho modernizace? Pak si promyslete, co vše do interiéru potřebujete umístit a k čemu mají sloužit. Tento dnešní článek vám poradí, na co se zaměřit.

Kam se usadit

Dostatečně velký gauč či křesla jsou základ, obvykle totiž zabírají tu největší část pokoje. Jeho velikost by se měla odvíjet od prostorových dispozic pokoje a od počtu lidí žijícíh v bytě. Pro každého by na sedačce mělo být místo a když zbude místo i pro návštěvy, tím lépe. Místo pro návštěvy lze ale řešit i jinak. Součástí sedacích souprav často bývají i taburetky, které lze použít buďto jako podložku pod nohy, nebo jako další místo k sezení. Pokud na renovaci půjdete chytře, pak si jistě vyberete taburet, který v sobě ukrývá i úložný prostor.

Že se vám taburet nelíbí a chtělo by to něco modernějšího? Pak je tou nejlepší volbou sedací vak. V obchodě najsedacievaky.sk mají v nabídce i malé vaky, které vám mnoho místa v prostoru nezaberou. Výhoda sedacích vaků spočívá v tom, že je snadno přenesete do jakéhokoli pokoje. Takže jej můžete pořídit například dítěti na válení se do pokojíčku a při příchodu návštěvy máte rázem jedno až dvě místa na sezení.

Funkční nábytek

I když si mnozí myslí, že obývací systémy jsou už jen přežitek, není tomu tak. Dnes se totiž již nedá hovořit o nábytku zakrývajícího celou stěnu, ale spíše o nábytku, který lze využít k úschově věcí a zároveň jako prostor pro umístění televize a další elektroniky. Protože jsou na výběr moderní i klasické systémy, které jsou různě variabilní, vybere si snad každý bez rozdílu věku. Jaké jsou trendy obývacích systémů naleznete zde.

Na co koukat

Pokud si lámete hlavu, čím interiér ozvláštnit, abyste se v něm cítili dobře, pak nezapomeňte na rodinné fotografie, poličky, květiny a oblíbené obrazy. Pokud chcete ale i něco funkčního, tak si pořiďte biokrb.

Získáte tak zajímavý designový doplněk, který vám bude každý závidět. Biokrb můžete postavit volně do prostoru, nebo ke stěně. Existuje mnoho různých typů biokrbů, ale každý biokrb z design-biokrby.sk zároveň můžete využít jako osvěžovač vzduchu s přírodními aroma oleji, které se přidávají do voňavého bioalkoholu. Ani stavba biokrbu není nijak náročná, nejčastěji se pevně uchytávají do podlahy nebo ke stěně. Biokrb vám přinese nejen pocit tepla domova, ale i nemalou úsporu energie.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>