Bydlení přesně podle svých představ zařídíte na podzimním FOR INTERIOR

Letňanský veletržní areál přivítá na dvanáctém ročníku oblíbeného veletrhu FOR INTERIOR několik stovek domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků. Přijďte si ve dnech 10. až 13. října 2019 na výstaviště PVA EXPO PRAHA vyladit své domovy nejnovějšími trendy.
for interior 2 Kromě klasických interiérů i jednotlivých doplňků potřebných k zařízení bydlení se letos v rámci veletrhu objeví hned dvě velké novinky – představení bohémského stylu bydlení a prací čínských designérů a japonských nábytkářů. Nebude chybět ani oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNA SPÁNKU. Renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů představí vystavovatelé z tuzemska i zahraničí.

Boho káva v boho interiéru

Podzimní FOR INTERIOR se zahalí do Boho stylu. Tento trend vás v interiéru přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů. Na bohémský styl bydlení se budete moci naladit nejen v expozicích, ale i v Boho café, o které se zasadil tým designérů časopisu Nové proměny bydlení. Kavárna nabídne příjemné místo pro relaxaci a současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.

for interior

Dotek čínských designérů

V rámci expozic návštěvníky jistě zaujmou i unikátní produkty čínských designérů. Čínský design sklízí v posledních letech pozitivní ohlasy z řad odborníků i zákazníků a jeho dopad na mezinárodní scénu je poslední dobou nepopiratelný a stále roste. K vidění zde budou například mikrokrystalické dlažby s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení nebo ručně vyráběná umyvadla či masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem. 

Z doprovodného programu

Veletrh FOR INTERIOR také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nenechte si utéct například přednášku s autogramiádou designérky a specialistky na trendy Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech. Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui na svých přednáškách poradí, jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací a další zajímavá témata. Určitě věnujte pozornost i SOUTĚŽI o atraktivní ceny s Tvbydleni.cz. Na programu FOR INTERIOR nebude opět chybět ani poradenství renomovaných bytových architektů a designérů. 

Od druhého dne konání veletrhu můžete také navštívit souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL. 

Sledujte další novinky veletrhu FOR INTERIOR na www.forinterior.cz. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>