Hledáte nejlevnější hypotéku? Pomůže vám online srovnávač

 

Chtěli byste si půjčit, ale nechcete se zbytečně přilepit jako moucha na med na tu nejdražší hypotéku? Jste zmateni z množství dostupných hypoték? Točí se vám ze všech těch nabídek a reklam kolem vás hlava? Ušetřeno.cz vám usnadní tohle trápení. Díky našemu srovnávači hypoték zjistíte během pár minut, která hypotéka je pro vás tou nejlepší možnou volbou. Pojďte se podívat, jak na to.

obyvaci pokoj_gauc

Kalkulačka vás nikdy nenechá ve štychu

Ušetřeno.cz vám nabízí porovnat ceny hypoték na jednom místě. K tomu slouží naše hypotéční kalkulačka. Nejprve vyplníte do kalkulačky účel a výši hypotéky. Dále potom dobu splatnosti, fixaci úroků a vaše údaje. Ty potřebujeme, protože nám pomáhají nabídky hypotéky lépe porovnat, jelikož nám sdělíte vaše konkrétní představy o úvěru na dům či byt. Po srovnání vám zašleme na váš e-mail kopií výsledků kalkulačky a telefonicky s vámi prodiskutujeme nejlepší nabídky.

Sami si pak můžete srovnat nabídky hypoték, které odpovídají zadaným kritériím. A to všechno přehledně na jednom místě. Jednotlivé nabídky si pak můžete sami zlevnit a přizpůsobit tak k obrazu svému. Ke každé nabídce totiž vidíte přehled veškerých slev, které vám sníží úrok. Záleží jen na vás, pro který se rozhodnete.

Která je ta pravá?

At už potřebujete peníze na stavbu, koupi či rekonstrukci svého obydlí, nebo na cokoliv jiného, důležitou roli hraje typ hypotéky, kterou si vyberete. Účelová hypotéka je určena výhradně na financování bydlení. Má nízkou úrokovou sazbu a dlouhou dobu splatnosti, kdy splácení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Refinancování hypotéky vám umožní snížit měsíční splátky stávající hypotéky. Refinancováním můžete dosáhnout nižší úrokové sazby nebo navýšení vypůjčené částky. Důležitou roli pro refinancování vaší hypotéky hraje dosavadní řádné splácení té současné. Pokud potřebujete peníze na něco jiného, než bydlení, americká hypotéka je to, co hledáte. Její největší výhodou je nižší úrok ve srovnání s klasickými neúčelovými půjčkami.

Hypotéka od UniCredit Bank

Pokud přemýšlíte nad hypotékou od UniCredit Bank, pomůžeme vám na co se připravit a jaké výhody vám nabízí.

  • Splátky si můžete rozložit až na 30 let.
  • Lze využít mimořádné splátky bez poplatků.
  • Hypotéku si můžete zajistit kupovanou nemovitostí nebo jinou nemovitostí v České republice.
  • Maximální výše hypotéky není nijak omezena. Můžete si půjčit až do 100 % hodnoty nemovitosti.
  • UniCredit nabízí možnost fixace úrokové sazby na dobu 1 až 20 let.
  • Nemusíte platit žádné poplatky za vedení a správu úvěru.
  • Získáte běžný účet s garancí na 10 let zdarma.

K tomu, abyste získali tuto hypotéku, si stačí prostudovat srovnání hypotéky a vyplnit kalkulačku. Na základě zadaných údajů vám kalkulačka najde nejvýhodnější nabídky, ze které si sami vyberete tu svoji. Poté vyplníte formulář a my vás zkontaktujeme. Společně se domluvíme na dalších krocích. Výsledkem je sjednaný výhodný úvěr na bydlení.

Jak na neúčelovou hypotéku

Chcete získat neúčelovou hypotéku, která se hodí na cokoliv a není třeba dokládat účel? Jediné co potřebujete, je mít nemovitost v osobním vlastnictví. Touto nemovitostí hypotéku zajistíte a můžete si půjčit až do výše 70 % odhadní ceny nemovitosti. Neúčelovou hypotéku je možné získat na částku od 200 000 Kč až do 10 000 000 Kč.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>