Obývací stěna – ano či ne?

Tak zatímco naše babičky nebo maminky měly jasno, a obývací stěny a sestavy patřily k základnímu vybavení bytu, které reprezentovalo, jak se ta která rodina má, dnes mnoho rodin nad potřebou obývacích stěn ani neuvažuje. Ostatně vždyť televize jde zavěsit na obyčejnou stěnu…

Někdy je to ale škoda, obývací stěny a sestavy totiž neplní jen okrasnou či praktickou kulisu televize, ale mohou vnést do našeho bytu i zajímavý retro prvek. Taková obývací stěna, nám může pěkně zabydlit celou stěnu a zároveň poskytnout prostor pro uskladnění spoustu drobností, které bychom jinak museli skladovat v různých komodách.

Navíc většina obývacích stěn je řešena velmi pěkně, co se týče designu a vedle uzavřených regálů, obsahuje i regály otevřené, které poskytují ideální prostor pro výstavu rodinných momentek v rámečcích, porcelán nebo jakékoliv jiné dekorace. Některé stěny jsou zase ideální pro oslňování návštěv, protože je pořídíme rovnou v kombinaci s barem.

Obecně hodně záleží na tom, v jakém stylu plánujeme obývací pokoj zvolit, ale i pokud ho máme spojený s ložnicí, určitě se nemusíme obývací stěny vzdávat. Naopak taková stěna dovede dodat i méně honosnému obývacímu pokoji patřičný lesk.

Oblíbeným typem jsou různé luxusní a elegantní obývací stěny, a většinou v tmavších barvách. Stále více lidí hledá, ale i moderní obývací stěny a sestavy, které mohou směle konkurovat nejnovějším trendům v bydlení, co se týče výrazných barev a netradičních materiálů.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>