Vyklízení bytů a domů

Pokud při volbě ohledně stěhování připadla miska vah na stranu staršího bytu či domu, často musíme před vlastním stěhování ještě řešit, co udělat s  vybavením bývalých majitelů. Na rozdíl třeba od USA totiž v našich končinách nebývá zvykem, že bychom s bytem chtěli užívat i cizí vybavení, protože dáváme přednost vlastnímu stylu bydlení.

Protože ale takové vyklízení bytu či domu bývá poměrně náročné nejen na čas, ale často i na potřebnou techniku, existují za tímto účelem speciální firmy, které za vás tento problém vyřeší. Jejich hlavní výhodou je, že věci, které již nepůjdou odvést třeba někam do bazaru, odvezou do předem nasmlouvaných sběrných dvorů, nebo věci sami zlikvidují.

Při stěhování třeba do Prahy, stačí, pokud do vyhledávače zadáme – vyklízení bytů Praha, a hned se můžeme přesvědčit, jak o poměrně příznivých cenách, tak o poměrně flexibilních podmínkách.

Vyklízení bytů či domů oceníme i v případě, kdy jsme my sami majitelé dané nemovitosti, a máme problém třeba s problémovými nájemníky, kteří, přestože jim již vypršela nájemní smlouva, případně byla z nějakého zákonného důvodu rozvázána, stále v bytě zůstávají a odmítají se odstěhovat.

Některé firmy se navíc specializují ještě úžeji, a to na vyklízení půd. Tato činnost je spojena obvykle s velkými nároky na pracovní pomůcky a oděv, protože se pracuje v poměrně prašném prostředí. Proto je danou činnost lepší nechat na odbornících, kteří ji se správnou technikou zvládnou nepochybně mnohem rychleji než my.

A co se týká věcí, které na půdě objeví, jejich osud máme stále ve svých rukách. Existuje sice i možnost, že se domluvíme předem, co se s věcmi stane, protože o žádnou z nich nemáme zájem, ale pokud bychom některé poklady z půdy napřed raději viděli, je čistě na nás, jak se s danou firmou domluvíme.

Podobnou službou jako vyklízení půd, je vyklízení pozůstalostí. Po specializovaných firmách většinou sahají ti, co nemají čas na vyklízení často ohromných prostorů, zvlášť třeba venkovských stavení, které jsou od půdy až po sklepa plné různých věcí, od cenností po veteš.

Zdroj foto: www.supervyklizeni.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>